Univerzitet Educons organizovao radionicu u Srednjoj ekonomskoj školi ”Svetozar Miletić”

08. 05. 2018.

U ponedeljak 07.05. Prof. dr Jelena Vemić Đurković i Prof. dr Jelica Eremić – Đođić održale su radionicu na temu „CV Bilder“ maturantima Srednje ekonomske škole „Svetozar Miletić” iz Novog Sada.

U okviru radionice đaci su imali prilike da saznaju koji su to obavezni elementi kvalitetnog CV-a, kako napisati radnu biografiju bez radnog iskustva, kako treba da izgleda CV, kako biti siguran u njegov kvalitet i kako ga slati poslodavcu. Takođe, na radionici, đacima je prezentovano i zanimanje ”revizor” kao jedan od mogućih karijernih pravaca.

Radionica je rezultat višegodišnje saradnje Univerziteta Educons i Srednje ekonomske škole ”Svetozar Miletić” u pravcu obrazovanja i razvoja stručnjaka iz oblasti ekonomije.