Univerzitet Educons na sajmu visokog obrazovanja u Novom Pazaru

21. 05. 2015.

Univerzitet Educons predstavio se 21.05.2015. godine na prvom sajmu visokog obrazovanja koji je organizovan u Novom Pazaru. Na taj način, maturantima iz ovog grada i susednih opština pružena je šansa da dobiju neposredne informacije o studijskim programima Univerziteta, kao i drugim aktuelnostima koje se tiču oblasti visokog obrazovanja. Predstavnici Educons-a bile su prof. dr Mira Pucarević,dekankaFakulteta zaštite životne sredine i doc. dr Dragana Litričin Dunić sa Učiteljskog fakulteta, koje su sa svojim saradnicima ugostile brojne studente i zainteresovane, tom prilikom približivši im ciljeve i planove Univerziteta Educons.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *