„The circular economy: `the number one priority` for the European Green Deal (CIRECON)“

26. 09. 2022.

U okviru projektnih aktivnosti, a u organizaciji Univerziteta Educons, od 19-21.09.2022 u Hotelu Park u Novom Sadu održana je Međunarodna konferencija pod nazivom „The circular economy: `the number one priority` for the European Green Deal (CIRECON)“, na kojoj je učestovalo 67 učesnika iz 13 zemalja: Bosna i Hercegovina, Bugarska, Belorusija, Grčka, Republika Kirgistan, Rumunija, Severna Makedonija, Sjedinjene Američke Države, Švedska, Uzbekistan, Velika Britanija i Republika Srbija. Svoje radove je prezentovalo i 14 studenata svih nivoa studija.

Agenda konferencije