Studenti Učiteljskog fakulteta u humanitarnoj akciji u Dečjem selu u Sremskoj Kamenici

14. 12. 2018.

Manifestacija ”Noć knjige” koja promoviše knjigu i čitanje je prilika da se po najpovoljnijim cenama kupe najnoviji svetski hitovi, knjige domaćih i stranih autora. Tim povodom su razgovarale predsednica UO Fonda humanosti “Večernjih novosti” Lidija Obradović i prof. dr Dragana Litričin Dunić, dekan Učiteljskog fakulteta u želji da dela svetske književnosti stignu, za novogodišnje i božićne praznike, i do mališana iz Dečjeg sela u Sremskoj Kamenici. Fond humanosti “Večernjih novosti” darovaće knjige štićenicima Dečjeg sela, uz pomoć studenata Učiteljskog fakulteta iz Sremske Kamenice – koji će organizovati druženje uz čitanje knjiga pred praznike.

* fotografija i tekst preuzeti sa portala Večernje novosti online.