Studenti Fakulteta digitalne produkcije i Fakulteta informacionih tehnologija na Open IT konferenciji u Beogradu

12. 06. 2018.

U subotu 12. maja 2018. godine na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu organizovana je IT konferencija i radionica u saradnji sa AISEC organizacijom pod imenom ‘Open IT ‘. ‘OpenIT je konferencija koja se realizuje dvanaestu godinu zaredom i ideja je da se povežu vodeće kompanije iz oblasti inovacija, tehnologije, marketinga i preduzetništva sa 200 studenata Univerziteta u Beogradu, biznis i IT usmerenja.

Naši studenti Fakulteta digitalne produkcije i Fakulteta informacionih tehnologija su imali priliku da posete ovu konferenciju. Na konferenciji su ugošćeni neki od svetskih poznatih predavača u IT industriji, kao što su Ubisoft Belgrad, Comtrade i CodeIT. Pored kvalitetnih predavanja, naši student su imali prilike da se lično upoznaju sa nekim od najpoželjnijih poslodavaca u IT industriji u Srbiji. Osim toga, oni su mogli da se zabave isprobavajući nove zanimljive sadržaje u oblasti Game dizajna, web servera i web dizajna kao i e-commerce.