Studenti Alpen-Adria Univerziteta iz Klagenfurta gosti Univerziteta EDUCONS

30. 04. 2015.

U sredu, 29.04.2015. godine Univerzitet Educons bio je domaćin zvanične posete studenata sa Alpen-Adria Univerziteta iz Klagenfurta, koja je imala za cilj da gostima približi aktuelne i potencijalne kapacitete Univerziteta EDUCONS, u kontekstu buduće saradnje. Posle uvodnog govora prof. dr Svetlane Mihić i koordinatora za međunarodnu saradnju, M.Sc. Slobodana Rakića, studenti su u pratnji asistenata krenuli u obilazak Univerziteta Educons, a nakon toga prisustvovali su predavanju prof. dr Svetlane Mihić u Svečanoj sali Univerziteta. Druženje je potom nastavljeno u Sremskim Karlovcima gde je gostima upriličen obilazak Patrijaršijskog dvora, Saborne crkve Svetog Nikole i Karlovačke gimnazije, kao i degustacija vina u Muzeju pčelarstva i vinskom lagumu porodice Živanović.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *