Student practice in the company EIPIX

14. 11. 2016.

U petak, 28. oktobra 2016. godine, u 12:30h, u učionici br. 26 fakulteta za informacione tehnologije, kompanija Eipix predstaviće se studentima Fakulteta za informacione tehnologije. Na prezentaciji će biti reči o samoj kompaniji, o mogućnostima realizacije studentskih praksi, kao i o Unity kursevima u okviru edukativnog centra Eipix Academy. Prakse su prevashodno namenjene studentima 3. godine, ali su na prezentaciji dobrodišli svi zainteresovani studenti nezavisno od godine studija.

Eipix se već preko 10 godina bavi razvojem video-igara i predstavlja najproduktivnijeg proizvođača casual igara HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure) žanra na globalnom nivou. Sa preko 60 naslova na HOPA tržištu, te više izdatih free to play i text adventure naslova, Eipix u Srbiji znatno doprinosi popularizaciji gejming i uopšte IT industrije, ali i pojedinačnih profesija koje su u tim sferama zastupljene.

Više informacija o praksi za programere: http://eipix.com/career/programming-internship/

Sajt kompanije: www.eipix.com

Kontakt mejl: education@eipix.com