Promocija Programa stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić

13. 10. 2022.

U okviru prestižnog Programa, studenetima i mladim diplomcima nude se plaćene prakse u vodećim nemačkim kompanijama u Nemačkoj u trajanju od tri do šest meseci. Na ovom putu Program stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić, u proteklih 19 godina podržano je više od 940 mladih profesionalaca iz regiona. Sa profesionalnim iskustvom stečenim na praksi u Nemačkoj, po povratku u svoje matične zemlje, stipendisti pronalaze mnoge mogućnosti za početak svojih karijera.

Sledeća generacija stipendista započeće svoje prakse tokom leta iduće godine. Studenti Univerziteta Educons su dobrodošli!

Dodatne informacije o ovom Programu stipendija možete pronaći i na veb stranici: www.stipendienprogramm.org

2023 Description of the Internship Programme Serbia

2023 letter to professor Serbia

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *