PROGRAM STAŽIRANJA NEMAČKOG BIZNISA ZA ZEMLJE ZAPADNOG BALKANA ”ZORAN ĐINĐIĆ”

14. 10. 2021.

Prijavite se za stipendiju Programa stažiranja nemačkog biznisa za zemlje Zapadnog Balkana Zoran Đinđić. Postavite najbolju osnovu za svoju buduću karijeru.

Ko se može prijaviti?

Studenti osnovnih studija upisali su se najmanje u 5. semestar prilikom prijavljivanja.
➢ Master student
➢ Doktorand
➢ Mladi diplomci koji su diplomirali nakon 1. januara 2021
➢ Ne stariji od 29 godina
➢ Stažiranje se nudi u oblasti ekonomije, poslovne administracije, inženjeringa, računarstva, komercijalnog prava,
novinarstva, poljoprivrede, biologije i hemije
➢ Kandidat koji odlično poznaje engleski i/ili nemački jezik*
* Nisu potrebni posebni jezički sertifikati. Ako želite da stažirate u oblasti arhitekture ili privrednog prava, preduslov je B2
nivo nemačkog jezika.

Kako se prijaviti?
Možete se prijaviti putem naše veb stranice od 1. oktobra 2021. do 16. novembra 2021:
www.stipendienprogramm.org
Više o programu stažiranja i proceduri prijavljivanja saznajte na Opis Programa 2022.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *