Prof.dr Bela Muhi održao predavanje na međunarodnoj letnjoj akademiji u mađarskom gradu Kapošvaru

06. 05. 2019.

Dana 02.05.2019. godine prodekan Fakulteta poslovne ekonomije i šef Katedre za marketing i komunikacije prof.dr Bela Muhi održao je predavanje po pozivu na Međunarodnoj letnjoj akademiji “Sustainable Economic Growth 2019” koji je organizovan od strane Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Kapošvaru.

Prisutni su imali prilike da čuju predavanje čiji je naziv bio  ‘A good example of smart city development in the non-EU area: case study of Novi Sad‘, sa fokusom pre svega na izgradnju brenda i imidža grada koristeći savremene marketing tehnike.

Učesnici ove letnje akademije bili su studenti osnovnih, master i doktorskih studija sa raznih univerziteta iz Mađarske, Poljske, Rusije, Kazahstana i Maroka.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *