PRIJEM BRUCOŠA 04.10.2021.

05. 10. 2021.
Školska godina 2021/2022 otvorena je intoniranjem himne “Bože pravde” na svečanom prijemu brucoša u amfiteatru 3 EDUCONS Univerziteta. Osim rektora Univerziteta prof. dr Aleksandra Andrejevića, studentima su se obratili i Jovana Adžić ispred ERASMUS kancelarije, Milica Brljak ispred ESOa (Edukonsove Studentske Organizacije) i gost iz kompanije “Intermino” Miloš Stamenić.
Rektor Univerziteta je prisutnima naveo koliki je značaj dualnog obrazovanja i saradnje EDUCONS Univerziteta sa 310 kompanija u koje naši studenti idu na praksu i potom se zapošljavaju, a gospodin Stamenić je upravo iz kompanije koje obučava i zapošljava naše studente.
On je naveo da je do 31.oktobra aktivan konkurs za obuku i zapošljavanje, a da se novi konkursi otvaraju na svaka 2 meseca.
Brucoši su potom obišli Univerzitet i nastavili predavanja sa svojim dekanima.
Želimo im uspešno studiranje i srećan put ka uspehu!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *