Predstavnici Univerziteta EDUCONS na međunarodnoj naučno-stručnoj konferenciji ,, Bezbednost i krizni menadžment 2019.”

10. 10. 2019.

U četvrtak, 03.10.2019.godine, održana je V međunarodna naučno-stručna konferencija ,,Bezbednost i krizni menadžment” u kompleksu studentskog odmarališta ,,Radojka Lakić” na Avali. Na toj manifestaciji su se predstavili članovi Univerziteta EDUCONS: prof. dr Samed Karović, prof. dr Siniša Domazet, MSc Anica Milovanović, Aleksandar Trajković i Tatjana Radaković.

Na konferenciji su prezentovana dva rada:

”PHISHING AND PHARMING ATTACKS AIMED AT IDENTITY THEFT OF INTERNET USERS” – prof. dr Siniša Domazet

“DIGITAL FOOTPRINT OF USERS ON REGIONAL WEBSITES” – Aleksandar Trajković, MSc Anica Milovanović, prof. dr Siniša Domazet

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *