Predstavnici Univerziteta Educons boravili na Powislanski Univerzitetu u poljskom gradu Kwidzynu

04. 06. 2019.

Od 20.do 27.maja 2019.godine predstavnici Univerziteta Educons boravili su na Powislanski Univerzitetu u gradu Kwidzynu, u Poljskoj.

U okviru Erasmus+ razmene nastavnog i administrativnog osoblja sa ovom ustanovom, naši predstavnici su zajedno sa drugim inostranim gostima iz Azerbejdžana, Rusije, Ukrajine, Moldavije, Jermenije, Libana, Alžira, Albanije, Bosne i Hercegovine, Indije i Jordana učestvovali u raznim aktivnostima koje su domaćini organizovali povodom Međunarodne nedelje.

Predstavljanje  na Drugom međunarodnom sajmu univerziteta, učešće u zajedničkim radionicama, održana predavanja u okviru Međunarodne studentske konferencije, kao i učešće na Međunarodnoj naučnoj konferenciji “Faces of Prosperity“ samo su neke od aktivnosti u kojima su predstavnici našeg Univerziteta učestvovali. Ove aktivnosti su za cilj imale upoznavanje, razmenu iskustva i postavljanje temelja buduće međunarodne akademske saradnje učesnika.