PREDSTAVLJANJE UNIVERZITETA EDUCONS na ECOFAIR i ENERGETIKA 2023

01. 12. 2023.

Sajamska manifestacija ECOFAIR i ENERGETIKA 2023, održana je  u periodu 28.-30.11.2023. u hali 1 Beogradskog sajma.

Trećeg dana učešća u  okviru programa skupa “Promocija akademskih programa i projekata u oblasti ekologije”, 30.11.2023. predstavilo se 11 institucija i četiri projekta- primera dobre prakse iz ove oblasti.

Simonida Vukadinović i Jelena Ješić su u okviru prezentacije Univerziteta Educons, predstavlile su projekte Greenland, Better Life, Educirc2022 i projekat Tranzicija AP Vojvodine ka cirkularnoj ekonomiji: analiza stepena poznavanja i definisanje inputa za strateško koncipiranje, kao i nastavni predmet Cirkulana ekonomija .

Ovo je bila jedinstvena prilika da akademska zajednica predstavi dosadašnje rezultate, aktivnosti na projektima, i potencijalne saradnje sa kolegama iz oblasti održivog razvoja.

Organizator skupa bila je Privredna Komora Srbije, sektor za Cirkularnu ekonomiju, kome se posebno zahvaljujemo na još jednoj uspešnoj saradnji.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *