Poziv za prijavu za učešće na Forumu UNAPRED 2022.

29. 08. 2022.

Poštovani studenti i studentkinje,

U ime StudENTER platforme za povezivanje studenata / mladih ljudi i privrede, pozivamo vas na predstojeći Forum UNAPRED 2022.

Forum UNAPRED
UNiverzijada APsolvenata REgionalnih Država
8. oktobar 2022. godine, Mašinski fakultet u Beogradu

Univerzijadu UNAPRED organizujemo da okupimo apsolvente i studente završnih godina osnovnih i master studija kako bismo im ukazali na mogućnosti zapošljavanja u ovom i blisko budućem trenutku.

U prilogu dostavljamo Pozivno pismo (AGENDA + način prijave), koje možete proslediti svojim studentima, a ističemo da je ovo sjajna prilika za njih da se upoznaju i sa svojim kolegama s drugih visokoobrazovnih ustanova, kao i da budu uključeni u razmatranja povodom aktuelnih tema  – obrazovanje i privreda –  s obzirom na to da prvih 100 prijavljenih studenata prisustvuju BESPLATNO, a za ostale kotizacija iznosi 15 evra, odnosno 2.000 dinara.

Za sva pitanja, na raspolaganju smo.

Očekujemo vas!

StudENTER