Potpisan ugovor o poslovnoj saradnji sa kompanijom Sector Security iz Bosne i Hercegovine

09. 04. 2019.

Dana 05.04.2019. godine u Banjaluci (Republika Srpska) potpisan je ugovor o poslovnoj saradnji između Univerziteta Educons i kompanije Sector Security, najveće kompanije iz domena fizičko-tehničkog obezbeđenja u BiH. Kompanija ima oko 1000 zaposlenih i pokriva celu teritoriju BiH. U ime Univerziteta Edukons je prisustvovao prof. dr Siniša Domazet, prodekan za saradnju sa privredom Fakulteta za studije bezbednosti.

Sporazum je potpisan u okviru konferencije pod nazivom “Privatna bezbjednost u sajber prostoru” a na pomenutom događaju bili su prisutni neki od najznačajnijih ličnosti iz domena sajber bezbednosti.

Predstavnici kompanije Sector Security izrazili su spremnost za produbljivanje saradnje sa Univerzitetom Edukons na svim poljima od obostranog interesa i prihvatili su poziv za posetu našem Univerzitetu.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *