Otvorena Treća međunarodna letnja škola na Univerzitetu Educons

04. 07. 2018.

Na Univerzitetu Educons je 2.jula 2018.godine u 10h svečano otvorena Treća međunarodna letnja škola ‘Urban and Rural Development in Practice’ koja se u organizaciji Kancelarije za međunarodnu saradnju Univerziteta Educons ove godine održava u periodu od 1.jula do 31.jula.

Na otvaranju Međunarodne letnje škole u prisustvu studenata tajvanskog I-Shou University i City University iz Hong Konga, organizatora i predstavnika medija, govorili su rektor Univerziteta Educons prof.dr Aleksandar Andrejević, prof.dr Slađana Čabrilo sa I-Shou University, a prisutna je bila i Teresa Thong, supervizorka studenata iz Hong Konga.

Tokom narednih mesec dana međunarodni studenti će biti u prilici da pored predavanja na Univerzitetu Educons pohađaju i program stručne prakse u više kompanija u Novom Sadu i okolini. Takođe, studenti će imati priliku da obiđu nekoliko kulturno-istorijskih znamenitosti na teritoriji Autonomne Pokrajine Vojvodine, a programom je predviđena i poseta Budimpešti i Beču.