Osnivač i direktor kompanije NO SOLUTIONS održao predavanje studentima Univerziteta Educons

06. 03. 2019.

U ponedeljak, 4. marta, u 14h u Amfiteatru 1, u okviru predmeta Engleski jezik 2 a u organizaciji Katedre za marketing i komunikacije Fakulteta poslovne ekonomije, gostujuće predavanje održao je Nikola Obradović.

Nikola je osnivač i direktor kompanije NO SOLUTIONS, osvajač nagrade SAM Najbolji mladi menadžer 2017. godine i pobednik prvog Google SturtUp vikenda u Novom Sadu. Kao iskusni projektni menadžer i serijski preduzetnik u IT industriji, Nikola je svoje bogato iskustvo predstavio studentima i zaposlenima Univerziteta Educons. Kroz interesantne primere iz prakse prisutnima je ilustrovao razvojni put i viziju jednog od najuspešnijih mladih menadžera u Srbiji.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *