Održano predavanje profesora Stefana Emanuela Marinescua o mogućnostima studentske razmene programa ERASMUS+

12. 10. 2017.
U sredu, 11.oktobra, 2017. godine, u svečanoj sali Univerziteta Educons, održano je predavanje na temu „ERASMUS+ Mogućnosti stipendirane razmene studenata“. Predavanje je održao gost Univerziteta Educons, prof. dr Stefan Emanuel Marinescu, prorektor za međunarodnu saradnju Univerziteta Danubius iz Galatija (Rumunija) i time predstavio kapacitete ovog Univerziteta i mogućnosti edukacije i stručnog usavršavanja u okviru ERASMUS+ programa.
Tokom njegovog boravka na Univerzitetu Educons, razmotreni su i dogovoreni budući oblici saradnje dve institucije.
Ovim putem pozivamo sve studente koji su zainteresovani za ERASMUS+ programe razmene da se o aktuelnim uslovima studiranja i boravka u inostrantsvu informišu preko Educonsove kancelarije za ERASMUS+ program na navedeni kontakt:
Danka Radić: danka.radic81@gmail.com
Simonida Vukadinović: simonida.vukadinovic@gmail.com