Održano gostujuće predavanje prof. dr Plamena Mitova sa Univerziteta “Sveti Kliment Ohridski“ iz Bugarske

31. 05. 2019.
U utorak 28.05.2019. godine na Univerzitetu Educons, održano je gostujuće predavanje prof. dr Plamena  Mitova sa  Sofijskog Univerziteta iz Bugarske (Sofia University „St.  Kliment Ohridski“ – Department of Zoology and Antropology) na temu: „The amazing arachnids. Biodiversity. Morphological, anatomical, biological and ecological characteristics“. Takođe, studenti su mogli  da čuju i nešto više o Univerzitetu  „St. Kliment Ohridski“, sa kojim naš Univerzitet ima uspešnu saradnju u okviru Erasmus+ programa.