Održan seminar Katedre za marketing i komunikacije Fakulteta poslovne ekonomije

18. 06. 2020.

U četvrtak 11.6.2020. na Univerzitetu Educons je održan katedralni seminar u organizaciji Katedre za marketing i komunikacije Fakulteta poslovne ekonomije pod nazivom „Upotreba informacionih tehnologija u nastavi: Webquest“. Seminar je držala predmetna nastavnica za Engleski jezik, Gordana Vladisavljević, inače stipendistkinja ambasade SAD na programu E-Teacher Scholarship.

Svi prisutni su došli do zajedničkog zaključka da je ovakav tip katedralnih seminara izuzetno koristan za čitav nastavni kadar Univerziteta Educons. Shodno tome, Katedra za marketing i komunikacije planira da nastavi serijal seminara „Upotreba informacionih tehnologija u nastavi“ u sklopu svojih predstojećih katedralnih aktivnosti. U planu je obrada novih tema iz ove oblasti metodike nastave sa ciljem poboljšanja nastavno-obrazovnog procesa u skladu sa aktuelnim obrazovnim trendovima.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *