Predmet Poslovne komunikacije kod prof.dr Jelene Vemić Đurković

18. 02. 2021.
Obaveštavaju se studenti prve godine Fakulteta poslovne ekonomije (kojima je ovo obavezan predmet), treće godine Fakulteta zaštite životne sredine (kojima je ovo izborni predmet), i prve godine Fakulteta bezbednosti (kojima je ovo izborni predmet) kao i svi studenti kojima je ovo diferencijalni ispit,da su u obavezi da se fizički pojave na predavanju 24.02.2021. u 12.30h u A3, kako bi dobili literaturu za spremanje ispita, upoznali se sa profesorom, načinom realizacije online nastave u toku semestra, predispitnim obavezama kao i načinom polaganja kolokvijuma i ispita iz ovog predmeta.
Neophodno je da dođete na ovo predavanje kako biste dali vaše e-mail adrese i na taj način omogućili da budete pozivani na online predavanja putem platforme e-week Univerziteta Edukons. Studenti kojima je ovo izborni predmet, ukoliko žele da izaberu ovaj predmet da slušaju i polažu, takođe treba da dođu na zakazano fizičko predavanje 24.02. i da se registruju kod profesora.
Prof. dr Jelena Vemić Đurković