Drugi kolokvijum iz predmeta Osnove prava i Pravo odbrane

25. 12. 2020.

Obaveštavaju se studenti da će se kolokvijum 2 iz predmeta Osnove prava i Prava odbrane održati u ponedeljak, 28.12.2020. godine u 12:00 časova u Amfiteatru A3 (gde se održavaju predavanja).

Mole se studenti da se strogo pridržavaju epidemioloških mera propisanih pravnim aktima Republike Srbije. Pored obaveze nošenja maski, zabranjeno je okupljanje po hodnicima fakulteta pre i posle kolokvijuma.

Studenti koji se pojave bez zaštitnih maski neće moći da polažu kolokvijum. Studenti koji nisu radili nijedan kolokvijum (izuzev zbog bolesti od virusa COVID-19, ili drugog opravdanog razloga), neće moći da izađu na ispit.

Prof. dr Siniša Domazet

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *