Drugi kolokvijum iz Engleskog jezika 1

18. 01. 2022.

Drugi kolokvijum iz Engleskog jezika 1 će se održati uživo u Amfiteatru 3, prema rasporedu koji je utvrđen na početku semestra, s tim što se studenti prve grupe (četvrtak) mole da se podele na dva termina (termin vežbi i termin predavanja) kako bi se smanjila gužva, i to prema sledećoj satnici:

Četvrtak 20. januar, PRVA GRUPA u 15h: Poslovna ekonomija,  Zaštita životne sredine

DRUGA GRUPA u 17h: Bezbednost, Ekološka poljoprivreda

Petak 21. januar, u 14h: Digitalna produkcija, Informacione tehnologije.

Studenti se mole da dodju nekoliko minuta ranije i sačekaju ispred amfiteatra da budu pozvani, a da po pozivu izaberu prvu slobodnu klupu na kojoj vide test, bez pomeranja testa na drugu klupu, i bez premeštanja.
Predmetni profesor,
Tatjana Milosavljević Mijučić

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *