Poziv bivšim studentima Educons Univerziteta za članstvo u Educons Alumni klubu

13. 06. 2019.

Obaveštavamo sve bivše studente Univerziteta Educons da počinje sa radom nova, redizajnirana platforma Educons Alumni kluba i da su svi bivši studenti Educons Univerziteta dobrodošli da se priključe.

Nakon završenih studija na Educons Univerzitetu, svi studenti stiču pravo članstva u Alumni klubu. Klub im otvara vrata ka bezbroj mogućnosti i privilegija. Naša mreža daje priliku Alumni članovima da se povežu, razmenjuju ideje i poslovne prilike gde god oni bili u svetu. Od stvaranja novih poznanstava do konkretnih poslovnih poduhvata.

Ideja kluba je da svojim članovima, pored mogućnosti stvaranja jake poslovne mreže, takođe obezbedi mogućnost daljeg usavršavanja kroz razne tipove programa organizovanih tokom čitave godine.

Svi programi usklađuju se sa konkretnim potrebama članova kluba i tako pomažu daljem razvoju kluba i njegovih članova. Naši alumnisti takođe mogu učestvovati u radu i upravljanju klubom i na taj način još više približiti aktivnosti kluba potrebama njegovih članova.

Registrujte se na Alumni platformi putem sledećeg linka:
Educons Alumni klub

Ne propustite priliku da budete deo prestižne Alumni mreže Educons Univerziteta!