NA UNIVERZITETU EDUCONS ODRŽANO GOSTUJUĆE PREDAVANJE “Intangible assets in private and public companies“

13. 01. 2023.

U četvrtak 29.12.2022. u 10.30h u Amfiteatru 3 Univerziteta Educons, u okviru predmeta Osnove ekonomije (FSB) i Ekonomija EU (FPE) gostujuće predavanje na temu “Intangible assets in private and public companies“ održao je docent dr Zoran Filipović sa Université Paris Dauphine – PSL.

Nakon dobrodošlice, kojom je ispred studenata koleginica Katarina Petrov sa Fakulteta poslovne ekonomije gostovanje otovrila, profesor Filipović je u jednočasovnom izlaganju istako ovu temu. Usledila su pitanja i ideje za nove teme, i neke naredne sustrete.

Hvala svim učesnicima ovog događaja!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *