Maturanti novosadske Ekonomske škole posetili Univerzitet Educons

08. 02. 2019.

U sredu, 6.februara 2019.godine, maturanti Ekonomske škole ”Svetozar Miletić” iz Novog Sada, posetili su Univerzitet Educons.

Budući mladi poslovni administratori, pored obilaska učionica, Biblioteke, prostorija Studentske organizacije ‘’ESO’’i Studentskog doma Međunarodnog kampusa Educons, imali su prilike da slušaju i dva predavanja u cilju upoznavanja kako svojih budućih studija, tako i svog budućeg zanimanja. Prvo predavanje na temu ‘’Nabavna politika i unapređenje’’ održao je prof.dr Branislav Radnović, a drugo predavanje na temu ‘’Karijera’’ maturantima je održala prof.dr Jelena Vemić Đurković.

Poseta je upotpunjena zajedničkim koktelom i druženjem u Svečanoj Sali Univerziteta. Prema mišljenju maturanata, ovom posetom su se u potpunosti ispunila njihova očekivanja u vezi sa načinom i kvalitetom studentskog života na Univerzitetu Educons, za koji se oni već pripremaju.