Konkurs za upis studenata u novu školsku 2020/2021.godinu

03. 06. 2020.

UPIŠI SE!!!

Konkurs za upis u novu školsku 2020/2021.godinu

POSTANI DEO GENERACIJE 2020/21.

Sve informacije možeš dobiti na sledeće telefone:

Univerzitet Educons: 021/48 93 638, 48 93 615, 48 93 611

ili elektronskim putem na:

www.educons.edu.rs (info@educons.edu.rs)

Prvi korak
izaberi stepen obrazovanja

Pravo upisa na I godinu osnovnih akademskih studija imaju kandidati sa prethodno stečenim srednjim obrazovanjem u četvorogodišnjem trajanju, a na II, III i IV godinu osnovnih akademskih studija mogu se upisati kandidati saglasno odluči komisije Fakulteta.

saznaj više

Redosled kandidata za upis na I godinu osnovnih akademskih studija utvrđuje se na osnovu opšteg uspeha postignutog u prethodnom nivou obrazovanja i rezultata postignutog na prijemnom ispitu.
Na studije se mogu, pod istim uslovima, upisati domaći i strani državljani, u skladu sa Zakonom.

Pravo upisa na master akademske studije koje traju dve godine (i vrednuju se sa 120 ESPB) imaju kandidati sa završenim osnovnim akademskim studijama prvog stepena i ostvarenih 180 ESPB iz odgovarajućeg polja, a iz drugih polja u skladu sa odlukom komisije Fakulteta.

saznaj više

Pravo upisa na master akademske studije koje traju jednu godinu (i vrednuju se sa 60 ESPB) imaju kandidati sa završenim fakultetom u cetvorogodišnjem trajanju ili oni koji su ostvarili 240 ESPB iz odgovarajuceg polja, a iz drugih polja u skladu sa odlukom komisije Fakulteta.
Redosled kandidata za upis na master akademske studije i doktorske studije utvrduje se na osnovu opöteg uspeha postignutog u prethodnim nivoima obrazovanja.
Na studije se mogu, pod istim uslovima, upisati domaci i strani drûavljani, u skladu sa Zakonom.

Pravo upisa na I godinu doktorskih studija imaju kandidati sa završenim master akademskim studijama, koji su u prethodnom školovanju stekli najmanje 300 ESPB bodova i ukupnom prosečnom ocenom na osnovnim i master studijama od najmanje 8, kao i uspunjenim drugim uslovima u skladu sa Zakonom, Pravilnikom i studijskim programima.

saznaj više

Pravo upisa na II i III godinu doktorskih akademskih studija imaju studenti doktorskih studija u skladu sa odlukom komisije Fakulteta.

drugi korak
izaberi program

Univerzitet Educons upisuje studente na sledeće studijske programe:

FAKULTET POSLOVNE EKONOMIJE »

FAKULTET ZA STUDIJE BEZBEDNOSTI »

FAKULTET ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE »

FAKULTET EKOLOŠKE POLJOPRIVREDE »

FAKULTET INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA »

FAKULTET DIGITALNE PRODUKCIJE »

AKADEMIJA KLASIČNOG SLIKARSTVA »

UČITELJSKI FAKULTET »

treći korak
prijavi se

Fakultet:

OPŠTI PODACI:

Ime i prezime:

Broj telefona:

Datum rođenja:

Mesto rođenja:

četvrti korak
upiši se

Ukoliko se prijaviš elektronskim putem, dostavljaš originalnu dokumentaciju prilikom upisa

Prijave se podnose na sledeće adrese:
Univerzitet Educons, Sremska Kamenica, ul.Vojvode Putnika 87. i 85.

šta nas
često pitate
i naši odgovori

• Da li stipendije važe sve 4 godine ili samo prvu godinu studija?
  • Stipendije važe sve 4 godine studija, potrebno je da student ima prosek ocena iz prethodne godine 8,00.
  • U koliko rata možemo da plaćamo školarinu?
  • Školarinu možete plaćati u 10 mesečnih rata.
  • Da li imamo prakse na fakultetima tokom studiranja?
  • Da, povezivanje privredih subjekata, državnih i javnih institucija i studenata realizuje se na svim Fakultetima i studijskim programima Univerziteta Educons. Uz neophodnu praksu, studijski programi sada se sinhronizuju sa realnim poslovnim potrebama kompanija, koje blagovremeno imaju mogućnost zapošljavanja studenata odmah nakon završavanja studija.
  • Do kada možemo da uradimo online test Knobur takmičenja za stipendiju?
  • Online test Knobur takmičenja za stipendiju možete da uradite do meseca marta.
  • Da li ste akreditovani ?
  • Da, akreditovani su svih 8 fakulteta Univerziteta Educons na svim studijskim nivoima.
  • Da li studentska organizacija Univerziteta organizuje putovanja i zabavne događaje, i da li mogu da se priključe organizaciji?
  • Studentska organizacija Univerziteta Educons organizuje razne događaje za studente, od putovanja, seminara, studentskih zurki, takmičenja, vannastavnih predavanja, humanitarnih akcija, gde se mogu priključiti studenti Univerziteta Educons, da bi svoje studentske dane pamtili zauvek.
  • Da li na Univerzitetu možemo da se uključimo u sektor sporta?
  • Da, budući studenti se mogu priključiti našim sportskim timovima, koji se svake godine takmiče i putuju zajedno sa ostavim studentima kako iz Srbije tako i iz ostalih zemalja.
  • Da li možemo da konkurišemo za dom ako smo na nekom drugom fakultetu u Novom Sadu ?
  • Studenti koji nisu na Univerzitetu Educons imaju pravo da konkurišu za studentski dom.
  • Da li se predavanja organizuju u malim grupama i da li su nam profesori stalno dostupni za konsultacije?
  • Nastava na Univerzitetu Educons se obavlja u manjim grupama, gde se profesori mogu u potpunosti posvetiti svakom studentu. Komunikacija izmedju profesora i studenata se vrši svakodnevno putem mail adrese, i putem konsultacija na Univerzitetu Educons.

PETI korak
upiši SE NA MAILING LISTU

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *