Konkurs za stipendiranu razmenu studenata za letnji semestar školske 2017/18 godine

05. 10. 2017.

Poštovani studenti,

Obaveštavamo Vas da je otvoren konkurs za stipendiranu razmenu studenata za školsku 2017/18 godinu (letnji semestar). Konkurs je otvoren za studijski boravak na Univerzitetu “St. Kliment Ohridski” u Sofiji, u Bugarskoj.

U skladu sa ugovorom o mobilnosti sa Univerzitetom “St. Kliment Ohridski”, za razmenu se mogu prijaviti studenti osnovnih i master studija sledećih fakulteta Univerziteta Educons:

Fakultet ekolške poljoprivrede,

Fakultet zaštite životne sredine,

Fakultet poslovne ekonomije.

Detalje konkursa možete pogledati ovde: Konkurs-mobilnost studenata -Sofija, 2017-2018

Zainteresovani studenti više informacije mogu dobiti i lično od naših saradnika koji su angažovani na programima za mobilnost studenata ili putem maila.

Danka Radić: danka.radic81@gmail.com

Simonida Vukadinović: simonida.vukadinovic@educons.edu.rs