Gostujuće predavanje u Subotici i panel diskusija Katedre za marketing i komunikacije Fakulteta poslovne ekonomije

10. 04. 2019.

U okviru aktivnosti Katedre za marketing i komunikacije Fakulteta poslovne ekonomije, u petak 5. aprila u Subotici, održana su dva gostujuća predavanja koja su održali studenti master akademskih studija Fakulteta poslovne ekonomije, u okviru predmeta Međunarodni marketing.

Prvo predavanje održala je Athéne Farkas na temu pod nazivom ”Žensko preduzetništvo na lokalnom i međunarodnom nivou”. Drugo predavanje održala je Gabriela Krmpotić Bačo, pod nazivom ”Analiza potrošačkih navika u Švajcarskoj”, gde je kao jedna od učesnica naučno-istraživačkog projekta boravila. Nakon predavanja, studenti, gosti i predavači učestvovali su u panel diskusiji, koju je vodio predmetni nastavnik prof. dr Bela Muhi.