Gostujuće predavanje Paladin i neprofitne organizacije JCI – Junior Chamber International

10. 10. 2022.

U petak 7.10.2022. u gostima na Univerzitetu Educons su bili uspešni i proaktivni mladi članovi poslovne zajednice. Ispred neprofitne organizacije JCI – Junior Chamber International obratila se Nele Buysmans iz Belgije koja je svojim motivišućim nastupom ulila sigurnost našim studentima i lokalnoj zajednici da postoji način da svojim angažmanom naprave pozitivne promene u svom okruženju. Nakon Nele, studentima je izuzetno važne poruke za razvojne profesionalne mogućnosti i sam početak poslovne karijere kroz praksu u inovativnoj kompaniji koja brine o svojim zaposlenima kroz primenu menadžmenta znanja u praksi, prenela Nihal Zoroglu, generalna menadžerka u kompaniji Paladin. Ispred Univerziteta Educons i Erasmus kancelarije obratila se koleginica Jovana Kisin, koja je svim prisutnim i zainteresovanim studentima prenela vredne informacije i mogućnosti za mobilnost studenata vezano za obavljenje internacionalnih studentskih stručnih praksi. Kao uvodno predavanje i reč dobrodošlice održano je predavanje sa temom  “Importance of knowledge management in innovative companies” koleginice Jelene Ješić, ispred katedre za menadžment Fakulteta poslovne ekonomije i kancelarije za saradnju sa privredom. Poseta kompanije Paladin i JCI organizacije i prvi korak na putu saradnje sa Univerzitetom Educons ostvarila se na izuzetnu inicijativu Docent. dr Aleksandre Rankov dekanke Fakulteta informacionih tehnologija i naše studentkinje Teodore Dimitrić.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *