Go Pro film studenta Zorana Marinkovića jedan od najboljih na svetu

27. 01. 2017.

Jedan od najboljih Go Pro filmova na svetu, prema nedavno izraženom mišljenju globalnog Go Pro žirija ali i publike je film „Pagonis Forward “ iza koga stoji Zoran Marinković, student I godine Fakulteta digitalne produkcije Univerziteta Educons. Prema Zoranovim rečima, ovaj film je nastao za nekoliko minuta u Dunavskoj ulici u Novom Sadu: „Sve sam snimio sa velikom lakoćom i za kratko vreme. Radio sam sa svetskim šampionom u kik-boksu, Nenadom Pagonisom a ideja je bila da se predstavi njegovo kretanje unapred dok ceo svet ide u nazad.“

Da je sve stvar ideje, kreativnosti i umeća potvrđuje i činjenica da svoje filmove samostalno režira u studiju ali da mu velilki podsticaj daje znanje koje usvaja na Fakultetu digitalne produkcije: „Uz talenat, mnogo ljudi nije u stanju da realizuje svoje ideje jer nemaju adekvatno znanje. Na fakultetu sam svakodnevno i uz intenzivnu komunikaciju sa kolegama studentima, profesorima i asistentima mnogo učim.“

Image-1

Pored Go Pro produkcije, Zoran intenzivno snima i materijale putem dron kamera koje, između ostalih, objavljuje na svom instagram profilu. Više o tome možete pogedati ovde.

Ovim putem Zoranu upućujemo iskrene čestitke uz nadu da će mu lični i profesionalni  razvoj doneti još mnogo interesantnih iskustava, video-radova i priznanja!

izvor: YouTube/GoProCamera

photo: Miloš Delić, student I godine Fakulteta digitalne produkcije