Održano finale srednješkolskog takmičenja KNOBUR 2017

03. 05. 2017.

U petak, 28.aprila, na Univerzitetu Educons održano je finalno takmičenje ovogodišnjeg ciklusa projekta KNOBUR (Knowladge for business in region) koji je namenjen srednjoškolcima i koji svake godine okuplja učesnike iz svih krajeva naše zemlje i regiona.

Uz tradiconalnu prijemnu ceremoniju i obilazak Univerziteta i studentskog kampusa Educons, učesnici ovog takmičenja, njihovi profesori i roditelji su imali priliku da se bliže upoznaju sa programima svih fakulteta Univerziteta Educons ali i da upoznaju profesore, asistente i studente i na taj način, na jedan dan postanu deo Educonsove razvijene zajednice.

Nakon takmičarskog dela u svim oblastima, dobili smo i ovogodišnje finaliste koji su osvojili vredne nagrade u vidu stipendija i na taj način dobili mogućnost za kvalitetno obrazovanje i dobar studentski život u Novom Sadu.

Takmičarski plasman po opredeljenim fakultetima je sledeći:

ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE

  1. Elena Tadić, Gimnazija “Svetozar Marković” Novi Sad
  2. Milana Petrović, Tehnička Škola “9.maj” Bačka Palanka
  3. Branislav Uzelac, Srednja Stručna Škola “Branko Radičević” Ruma

FAKULTET INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA

1.Nemanja Janjatović, Srednja Tehnička Škola “Nikola Tesla” Sremska Mitrovica

  1. Boris Denković, Elektro-Tehnička Škola “Nikola Tesla” Pančevo
  2. Tijana Adamović, Srednja Tehnička Škola “Nikola Tesla” Sremska Mitrovica

FAKULTET ZA PRIMENJENU BEZBEDNOST

  1. Aleksandra Pantelić, Saobraćajna Škola “Pinki” Novi Sad
  2. Filip Ač Gimnazija, “Dušan Vasiljev” Kikinda
  3. Luka Čukić Gimnazija, “Žarko Zrenjanin” Vrbas

FAKULTET ZA DIGITALNU PRODUKCIJU

  1. Petar Tomić, Gimnazija “20. oktobar” Bačka Palanka
  2. Aleksandar Stanisavljev, Gimnazija “Dušan Vasiljev” Kikinda
  3. Filip Rogelj, Elektrotehnička i Gradjevinska Škola “Nikola Tesla” Zrenjanin

POSLOVNA EKONOMIJA

  1. Jelena Tepić, Ekonomska škola “21. oktobar” Žabalj
  2. Nataša Jokić, Tehnička Škola “Pavle Savić” Novi Sad
  3. Smiljana Živin, Tehnička Škola “Pavle Savić” Novi Sad

AKADEMIJA KLASIČNOG SLIKARSTVA

  1. Jelena Milić, Škola primenjenih umetnosti, Šabac

Zahvaljujemo se svima na učešću i prisustvu a finalistima čestitamo na plasmanu i osvojenim nagradama.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *