Fakultet ekološke poljoprivrede u manifestaciji „Organska ulica grada Novog Sada“

10. 11. 2017.

Ovim putem vas pozivamo da posetite manifestaciju „Organska ulica grada Novog Sada“ koja će se u organizaciji Vojvođanskog klastera poljoprivrede održati 11. i 12. novembra na novosadskoj Ribljoj pijaci u periodu od 8.00h do 13.00h.

Tokom ove manifestacije predstaviće se kompanije, proizvođači i distributeri bioloških preparata koji se koriste za ishranu i negu biljaka u okviru kojih je Fakultet ekološke poljoprivrede Univerziteta Educons koji će sa timom klastera informisati građane o svim nedoumicama koje imaju u pogledu organske hrane, kako se ona proizvodi,  na koji način se vrši kontrola i sertifikacija organske proizvodnje i koji su to osnovni principi proizvodnje zdravstveno bezbedne hrane.

Detaljnije o programu manifestacije možete pogledati ovde.