Dvomesečna praksa za studente osnovnih i postdiplomskih studija u kompaniji Intermino

04. 04. 2022.

Intermino.com  Novi Sad sa ponosom objavljuje da će u periodu od 3. maja– 24. juna 2022. biti organizovana dvomesečna praksa za studente osnovnih i postdiplomskih studija.

Tokom prvog meseca, studenti na praksi bi trebalo da steknu teorijska znanja za rad na Salesforce CRM platformi, dok tokom drugog meseca studenti na praksi će razvijati svoje prve aplikacije na Salesforce platformi.

Nakon završene prakse studenti dobijaju sertifikat o završenoj stručnoj praksi na Intermino.com i oni sa najboljim rezultatima polagaće ispit za sertifikat administratora Salesforce, koji finansira Intermino.comIntermino.com će ponuditi poslove u kompaniji kandidatima koji demonstriraju visok nivo znanja o platformi i polože ispit.

Prijave su do 29.04.2022. na jobs@intermino.com

Za više informacija posetite: www.najpraksa.com

Adresa je: Hajduk Veljkova 7, 21000 Novi Sad, Srbija +381 66 504 63 97

milos.stamenic@intermino.com