SEMESTRALNA IZLOŽBA RADOVA STUDENATA AKADEMIJE KLASIČNOG SLIKARSTVA

22. 01. 2019.
Semestralna izložba radova studenata Akademije klasičnog slikarstva je tradicionalni događaj koji se svake godine održava na Univerzitetu Educons. Obuhvata najuspešnije radove studenata sa predmeta: crtanje, slikanje, grafika, večernji akt, monumentalno slikarstvo, tehnologija i ikona.

Izložba obuhvata radove studenata osnovnih i master studija, u formi: studije crteža velikih formata, crteži, slike, grafike, ikone i kopije slika renesansnih majstora.

S obzirom da je izložba otvorena za javnost to je fantastična prilika da zavirite u atelje budućih akademskih slikara i vidite šta je to što nastavnici i studenti rade na Akademiji klasičnog slikarstva.

Čekamo vas u četvrtak, 24.januara u 13h u Ateljeu, u prizemlju stare zgrade Univerziteta! Dobrodošli!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *