RADIONICA ZA TRAŽENJE POSLA I SIMULACIJA POSLOVNOG INTERVJUA

28. 05. 2018.

Predavanje sa temom „Radionica za traženje posla“ biće održano 04. juna 2018. godine u Svečanoj sali Univerziteta Educons sa početkom u 17.00h.

Radionicu za traženje posla i simulaciju poslovnog intervjua će održati prof. dr Jelena Vemić Đurković, profesor Fakulteta poslovne ekonomije sa dugim iskustvom u pripremi mladih za prve poslovne korake.

Ciljevi odražavanja Radionice su:

– održavanje teorijsko-praktičnih vežbi priprema za traženje posla

– davanje jasnih smernica i sugestija za izradu CV-ja

– sticanje veština neophodnih za  prvo testiranje prilikom intervjua za posao/praksu

– usvajanje osnovnih komunikacijskih pravila prilikom razgovora sa potencijalnim poslodavcem

Napomena: Zainteresovanim polaznicima koji su već samostalno uradili svoje CV formulare za potrebu apliciranja za posao će biti date konsultacije i usmerenja za poboljšanje radne biografije.

Dobrodošli!