RADIONICA “STOČARSTVO I ŽIVOTNA SREDINA” NA UNIVERZITETU EDUCONS

22. 11. 2018.

Na Fakultetu zaštite životne sredine Univerziteta Educons, u petak 7. decembra, biće održana radionica “Stočarstvo i životna sredina”. Cilj radionice je informisanje zainteresovanih poljoprivrednika o značaju primene proizvodnih procedura u stočarstvu kako bi se zaštitila životna sredina, ali i omogućilo povezivanje proizvođača, stručnjaka, potrošača i javnosti uopšte. Radionica je prilika za postavljenje konkretnih pitanja, razmenu iskustava i sticanje novih znanja.

Radionicu organizuju Univerzitet Educons, Fakultet agrobotaničkih znanosti u Osijeku, Obrtničko industrijska škola Županja i Institut za ratarstvo i povrtarstvo iz Novog Sada, partneri na projektu Implementation of cross border joint action toward environmental protection in agriculture” (IMPACT-ENVI).

DNEVNI RED

10:00 – 10:10

Pozdravna reč: Prof. Dr Mira Pucarević, dekan Fakulteta zaštite
životne sredine Univerziteta Educons