PREDAVANJE ”TEHNOLOGIJA I ZARADA U POLJOPRIVREDI”

14. 03. 2019.

Pozivamo Vas da prisustvujete događaju “Tehnologija i zarada u poljoprivredi” koji zajednički organizuju Univerzitet Educons i firma Greensoft d.o.o.  Dogadjaj će se održati u utorak 19. marta, u 12h. u Svečanoj sali Univerziteta Educons.

Na događaju će biti reči o mogućnostima ekstra zarade koje studenti mogu da ostvare u povezivanju IT-ja, digitalne produkcije, ekologije, zaštite životne sredine sa savremenim poljoprivrednim metodama.  Dodatno, gosp. Zvezdan Žarić će ponuditi opcije pomoći oko finansiranja zanimljivih studentskih projekata ili otvaranja biznisa u srodnim oblastima.

Nakon zavšetka predavanja, planiran je kraći konsultativni sastanak o potencijalnom zajedničkom radu na lokalnim i međunarodnim projektima vezanim za poljoprivredu, organsku proizvodnju i primenu senzora u poljoprivredi.

Na dogadjaju će govoriti:

dr Ljubinko Jovanović, dekan Fakulteta ekološke poljoprivrede

Zvezdan Žarić, CEO/direktor Greensoft d.o.o. i član Saveta Direktora na Univerzitetu Educons

Milica Krekić, MSc inženjer poljoprivrede i podrška korisnicima Agrolife aplikacije,

Monika Tomšik, MSc inženjer organske poljoprivrede,

Dragan Spančić, dizajn i digitalna produkcija

Miodrag Smolović, testiranje, provera kvaliteta i primena senzorike.

POZIVNICA ZA PREDAVANJE ”TEHNOLOGIJA I ZARADA U POLJOPRIVREDI”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *