PREDAVANJE DIREKTORKE DAAD INFORMATIVNOG CENTRA BEOGRAD DR.SIMONE HEINE NA UNIVERZITETU EDUCONS

09. 10. 2019.

Obaveštavamo sve kolege i studente da će se na Educons Univerzitetu održati predavanje Direktorke DAAD Informativnog centra Beograd, Dr. Simone Heine u ponedeljak, 14.oktobra 2019.godine u 15:30 časova, u Svečanoj sali Univerziteta. Podsećamo vas da je DAAD Informativni centar Beograd, osnovan 2009. godine i  partner je studentima, naučnicima i univerzitetima. Ovom prilikom svi prisutni će imati priliku da se informišu o mogućnostima studiranja i istraživanja u Nemačkoj kao i vrstama stipendija koje DAAD pruža, takođe i mogućnostima za finansiranje nemačkih i srpskih visokoobrazovnih institucija pri uspostavljanju i produbljivanju partnerstava i kooperacija.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *