OTVARANJE SPECIJALISTIČKOG PROGRAMA “UPRAVLJANJE REGIONALNIM RAZVOJEM KROZ EU FONDOVE“

28. 02. 2018.

U petak, 2.3.2018. godine,  u Svečanoj sali Univerziteta Educons, sa početkom u 16 časova, svečano će biti otvoren IV ciklus Specijalističkog programa „Upravljanje regionalnim razvojem kroz EU fondove“ koji sprovodi Fond „Evropski fondovi“ Autonomne Pokrajine Vojvodine u saradnji sa Univerzitetom Educons.

Gostima i polaznicima programa će se obratiti Nebojša Drakulić, pomoćnik pokrajinskog sekretara za regionalni razvoj, međuregionalnu saradnju i lokalnu samoupravu, Vidosava Enderić, direktorka Fonda „Evropski poslovi“ AP Vojvodine, i prof. dr Aleksandar Andrejević, rektor Univerziteta Educons.

Nakon obraćanja govornika, od 17 časova polaznicima ovog programa biće održano prvo predavanje.