INFORMATIVNI DAN ERASMUS+ PROGRAMA ZA RAZMENU STUDENATA

10. 12. 2019.

U četvrtak 12. decembra 2019. godine, sa početkom u 17:00 časova na Univerzitetu EDUCONS u Amfiteatru III održaće se informativni dan o mogućnostima za razmenu studenata preko Erasmus+ programa.

Erasmus+ program je namenjen studentima svih godina osnovnih i master studija koji studiraju na univerzitetu Educons. Ovom prilikom studenti će dobiti i informacije o univerzitetima sa kojima je Univerzitet Educons do sada sklopio sporazume o mobilnosti studenata čija će realizacija uskoro početi, kao i odgovore na pitanja – kako konkurisati, kakve su stipendije, koje su prednosti učestvovanja na razmeni, kakva su iskustva učesnika na razmeni?

Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju dogadjaju!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *