GOSTUJUĆE PREDAVANJE OSNIVAČA I DIREKTORA KOMPANIJE ”NO SOLUTIONS” NIKOLE OBRADOVIĆA

25. 02. 2019.

U ponedeljak, 4. marta, u 14h u Amfiteatru 1, u okviru predmeta Engleski  jezik 2 a u organizaciji Katedre za marketing i komunikacije Fakulteta poslovne ekonomije, gostujuće predavanje održaće Nikola Obradović, osnivač i direktor kompanije NO SOLUTIONS, osvajač nagrade SAM Najbolji mladi menadžer 2017. godine i pobednik prvog Google SturtUp vikenda u Novom Sadu.

Kao iskusni projektni menadžer i serijski preduzetnik u IT industriji,  Nikola je do sada pokrenuo i podržao niz projekata i kompanija širom sveta kao što su NO SOLUTIONS, Bridgewater Labs, ThemeStreet, Business Box, Innclusive, Play City i mnoge druge. U okviru gostujućeg predavanja Nikola će svoje bogato iskustvo u oblasti projektnog menadžmenta i preduzetništva predstaviti studentima i zaposlenima Univerziteta Educons.

Predavanje je obavezno za studente koji slušaju predmet Engleski jezik 2, a otvoreno je kako za studente ostalih godina tako i za sve zaposlene na Univerzitetu.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neopkhodna polja su označena *