Delegacija Ambasade Republike Indonezije u Republici Srbiji posetila Univerzitet Educons

23. 06. 2021.

Dana 22.06.2021. godine delegacija Ambasade Republike Indonezije u Republici Srbiji, koju su činili gospođa Meylia Wulandari (prvi sekretar Ambasade) i gospodin Rinoldy Sidiki posetila je Univerzitet Edukons.

Ispred Univerziteta Edukons sastanku su prisustvovali Gordana Brljak i Andrea Andrejević Panić kao predstavnici menadžmenta Univerziteta Edukons, kao i prof. dr Samed Karović i prof. dr Siniša Domazet sa Fakulteta za studije bezbednosti.

U srdačnom razgovoru razmenjena su mišljenja o potencijalnim mogućnostima za saradnju i iskazana je obostrana želja za produbljivanjem odnosa na svim poljima od zajedničkog interesa.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *