Tribina na temu organskog pčelarstva u Srbiji: ORGANSKO PČELARSTVO DANAS I KAKO DALJE?

20. 12. 2017.

Poštovani,

Pozivamo Vas da u petak, 22. decembra 2017. godine u 12.00h u amfitetaru III Univerziteta Educons prisustvujete tribini posvećenoj organskom pčelarstvu u Srbiji koja će se održati u organizaciji Fakulteta ekološke poljoprivrede pod nazivom “Organsko pčelarstvo danas i kako dalje?”.

Ovaj skup će biti realizovan u nameri da na jednom mestu okupi sve interesne stejkholdere od kojih zavisi razvoj organskog pčelarstva u Srbiji pa će tako na tribini učestvovati predstavnici Sertifikovanih kuća, pčelari iz cele Srbije koji su zainteresovani za organski način pčelarenja, predstavnici resornog Ministarstva, Izvršnog veća AP Vojvodine, privrednih komora Srbije i Vojvodine, Privredne komore Beograda i Novog Sada kao i predstavnici Poljoprivrednih fakulteta u Beogradu i Novom Sadu.

Nadamo se da ćete svojim prisustvom i medijski podržati održavanje događaja i na taj način doprineti informisanju šire javnosti o stanju i perspektivama razvoja ove značajne delatnosti u Srbiji.

Sa zadovoljstvom Vas očekujemo!

Organizacioni tim Fakulteta ekološke poljoprivrede Univerziteta Educons

KONTAKT OSOBA ZA MEDIJE:

Jelena Viktorova, MSc.

Odeljenje za merketing PR i komunikacije

Univerzitet Educons, Vojvode Putnika 87, Sremska Kamenica

e.mail: jelena.educons@gmail.com