Univerzitet educons učesnik na sajmu Youth fair 2015

06. 07. 2015.
Pozivamo vas da 7. i 8. jula posetite štand Univerziteta Educons koji se tradicionalno, već četvrte godine, predstavlja na regionalnom Sajmu omladinskog turizma pod nazivom OPENS Youth Fair 2015, na Trgu Slobode i u Katoličkoj porti grada Novog Sada.
Na izložbenom delu predstaviće se atraktivne omladinske destinacije Balkana (kao i festivali, klubovi, centri za ekstremne sportove i mnoge druge neotkrivene atrakcije regiona), a panel diskusija na temu ,,Omladinske prestonice Evrope kao model brendiranja destinacije“ održaće se u SKC „Fabrika“ drugog dana trajanja OPENS Youth Fair-a 2015.
Najmoćnije izdanje muzičkog programa do sada nazvano GET EXITed, pružiće publici pravo uživanje pod vedrim nebom: zvaničan i najuzbudljiviji deo manifestacije započeće kantatom „Karmina Burana“ Karla Orfa u izvođenju Orkestra, Hora i solista Opere Srpskog narodnog pozorišta, pod dirigentskom palicom Mikice Jevtića, u aranžmanu sa izdavačkom kućom Schott Music iz Majnca u Nemačkoj, koja će odjekivati sa Trga slobode 7. jula u 21 čas. Sledećeg dana (8. jula) na Youth Fair Advanture Stage-u nastupiće grupa S.A.R.S, dok će Katolička porta i ove godine biti mesto za prepuštanje rege zvuku i za latino plesne korake. Na Regge/Latino – Positive Vibrations Stage-u atmosferu će zagrejati Wenti Wadada (Jamaica), Irie Revolutions Sound, Mak Floss (UK), Chaj Nelle (UK), Pushta G, Herbal Queen, Superstar Selectah i Little Shuja.
Za više informacija posetite: http://www.youth-fair.com/