Univerzitet Educons na sajmu obrazovanja 2017

6 Marta 2017

Univerzitet Educons je i ove godine učesnik na Međunarodnom sajmu obrazovanja “Putokazi” koji se održava u Master hali Novosadskog sajma od 06. do 08. marta.

Sa svojih 11 fakulteta članica, naš Univerzitet će uz postojeće kapacitete predstaviti i nove studijske programe, inovacije u nastavnom procesu, studentski dom i projekat nove, multifunkcionalne sportske hale Educons, kao budući deo postojećeg kampusa namenjenog studentima, posetiocima i gostima Univerziteta.

Promo tim i studentska organizacija ESO su posetiocima sajma pripremili i nagaradnu igru čiji učesnici mogu da osvoje put na Euroijadu 2017 a za ljubitelje igrica i VR tehnologija tu je i simulacija virtuelne realnosti i prikazivanje studentskih VR radova.  Naši studenti će tokom sajma takođe demosntrirati dron kamere a kreativniji posetioci će imati priliku da slikaju i crtaju sa umetnicima Akademije klasičnog slikarstva.

Pozivamo sve zainteresovane da se pridruže našem timu na sajmu. Čeka Vas mnogo dobrih iskustava i aktivnosti.

Vidimo se na PUTOKAZIMA!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn