Pripravnički staž u kompaniji Univerexport

07. 02. 2017.

Dragi studenti,

Obaveštavamo Vas da će kompanija UNIVEREXPORT iz Novog Sada u narednom periodu imati priliku da angažuje 25 pripravnika koji će biti uključeni u UKP razvojni program za 2017. godinu.

UKP program-Upravljanje Kategorijama Proizvoda (Category Management) je jedna od osnovnih i najbitnijih poslovnih disciplina na kojima se zasniva poslovanje uspešnih trgovačkih lanaca. Obzirom na značaj ove discipline, a koja se zasniva na znanjima, alatima i sposobnostima zaposlenih, kroz ovaj program UNIVEREXPORT teži ka angažovanju mladih i ambicioznih početnika koji će kroz intenzivan proces obuka i treninga u narednih godinu dana steći znanja i ovladati osnovama ove poslovne discipline.

Po završetku programa svaki polaznik će imati šansu da zasnuje radni odnos na neodredjeno vreme i postane član tima od strateškog značaja za kompaniju a sebe kroz rad u Univerexportu izgradi u priznatog eksperta.

Uslovi za prijavu na konkurs su:

1. Master diploma
  2. Poznavanje rada u MS Office paketu
  3. Znanje engleskog jezika

Više detalja, možete pogledati ovde.

Srećno!