Predavanje “Analiza DNK i forenzika“ na univerzitetu Educons

24. 04. 2015.

Docent Dušan Kečkarević, profesor Biološkog fakulteta na Univerzitetu u Beogradu, saradnik Centra za humanu molekularnu genetiku i sudski veštak iz oblasti analize DNK, biće gost predavač na Fakultetu za primenjenu bezbednost Univerziteta EDUCONS. Predavanje profesora Kečkarevica pod nazivom “Analiza DNK i forenzika“ održaće se 07.05.2015. godine u 14 h u Svečanoj sali Univerziteta. Studenti Fakulteta za primenjenu bezbednost koji tog dana imaju predavanja kod prof. Dejane Panković i prof. Vesele Radović, umesto toga treba da dođu na ovaj događaj. Njihovo prisustvo biće evidentirano. Predavanje je obavezno za studente Fakulteta za primenjenu bezbednost, ali obzirom na to da je tema značajna za savremeno društvo pozivaju se svi studenti Univerziteta EDUCONS i ostali zainteresovani da istom prisustvuju.