Akademija klasičnog slikarstva u srednjim školama

09. 12. 2016.

Univerzitet EDUCONS je i ove godine pokrenuo takmičarski program KNOBUR 2017. Radi se o projektu započetom školske 2014/15. godine koji je namenjen maturantima. Od tada do danas, u projektu je učestvovalo više od 50 škola iz Srbije i regiona i preko250 maturanata. Učešće u ovom programu, kao vrhunski takmičarski izazov, započinje u drugoj polovini decembra.

Tokom takmičenja, zainteresovanim učenicima se pruža mogućnost da dođu do finalne faze i konačnog susreta najboljih u maju naredne godine. Na taj način, najboljim učesnicima takmičenja se ukazuje šansa da, uz pomoć sopstvenog znanja i umeća, zasluže besplatno studiranje tokom sve tri godine na Akademiji klasičnog slikarstva. Povoljniji uslovi upisa očekuju drugoplasiranog i trećeplasiranog učesnika takmičenja.
Program takmičenja finansira Univerzitet EDUCONS.

Knobur2